05137055520

دیجیتال ساینیج چیست؟ ۶ راه برای استفاده از دیجیتال ساینیج

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دیجیتال ساینیج چیست ؟

دیجیتال ساینیج به تابلوهای دیجیتال، بیلبوردها، تابلوهای کوچک و بزرگ اعم از LCD ،LED یا سیستم نمایش مشابه مانند استند و کیوسک‌های لمسی اطلاع رسانی، که برای نمایش اطلاعات بصری استفاده می‌شوند و بیشتر در مناطق عمومی باز به کار می‌روند گفته می‌شود که توسط یک سیستم مدیریت محتوا یا نرم‌افزاری که سیستم نمایش داده‌ها را نمایش می‌دهد، متصل می‌شود. تابلو دیجیتالی را به عنوان داینامیک ساینیج نیز شناخته می‌شود.

کاربردهای تابلوهای دیجیتال چیست ؟

معمولا در فعالیت‌های بازاریابی در فضای باز برای نمایش محتوای تبلیغاتی استفاده می‌شود. همچنین در صنایع که به تحویل اطلاعات در زمان واقعی به کارفرمایان یا مشتریان خود مانند بورس اوراق بهادار، بیمارستان‌ها و فرودگاه‌ها وابسته است، محبوبیت دارد. اطلاعات نمایش داده شده می‌تواند داده‌های ایستا و نمودارها، تصاویر، فیلم‌ها و محتوای جریان‌دار  باشد.

محصولات دیجیتال ساینیج دانش آوران

شرکت دانش آوران خراسان در زمینه هوشمندسازی و استفاده از تابلوهای دیجیتال موفق به ارائه محصولات مولتی تاچ شده و افتخار ارائه محصولی ایرانی و با کیفیت را دارد که هر کدام با داشتن یک نرم‌افزار مخصوص و کاربردی نقش خود را به صورت کامل ایفا می کنند. محصولات مولتی تاچ دانش آوران شامل برد هوشمند، استند و کیوسک‌های  لمسی، مانیتورهای تاچ، فریم‌های لمسی و ویدئووال و… می‌باشد. شما می‌توانید تمام محصولات شرکت دانش آوران را در سایت فروشگاهی تادکالا با اطلاعات کامل مشاهده فرمایید.

ارائه اطلاعات و پاسخ به سوالات

هموطن عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می‌توانید با کارشناسان متخصص ما در این زمینه تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب کنید.