05137055520

راه اندازی برد هوشمند پارس در 5 دقیقه !!!

زمان مطالعه: 2 دقیقه نحوه راه اندازی برد هوشمند چگونه است؟ برای راه اندازی برد هوشمند و استفاده از آن (تخته هوشمند لمسی) به سه چیز نیازداریم: وایت برد لمسی پارس مینی کامپیوتر کلاسی دیتاپروژکتور پس از تهیه این سه مورد شما تنها 5 دقیقه با، استفاده از تخته لمسی هوشمند فاصله خواهید داشت . ابتدا برد پارس را ...

2 دقیقه
0 دیدگاه
دانش آوران
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نحوه راه اندازی برد هوشمند چگونه است؟

برای راه اندازی برد هوشمند و استفاده از آن (تخته هوشمند لمسی) به سه چیز نیازداریم:

پس از تهیه این سه مورد شما تنها 5 دقیقه با، استفاده از تخته لمسی هوشمند فاصله خواهید داشت . ابتدا برد پارس را توسط یک کابل USB به کامپیوتر متصل می نمایید. سپس سیستم کامپیوتری خود را روشن نمایید و دیتا پروژکتور را توسط یک کابل VGA و یا HDMI به کامپیوتر خود متصل کنید و تصویر پخش شده توسط دیتا را بر روی تخته هوشمند بندازید به گونه ای که تصویر در داخل قاب اسمارت بردقرار گیرد.

بعد از راه اندازی بدر هوشمند قدم بعدی چیست ؟

برای افزایش دقت و درست عمل کردن نقاط لمسی اسمارت برد، باید برد را کالیبره نمایید. این کار در مقاله آموزش کالیبره برد هوشمند می توانید مشابه با آموزش کالیبره تخته هوشمند خود را انجام دهید. اکنون برد هوشمند شما آماده کار می باشد و شما به تمام امکانات وایت برد لمسی دسترسی دارید .

توجه : وایت برد های الکتریکی توسط نرم افزاری که کاملا فارسی باشد نقش می آفرینند که بهترین گزینه پارس برد است که خود نرم افزار هم با زبان فارسی را شامل می شود .

تهیه برد هوشمند با تمام تجهیزات نصب و راه اندازی !

اگر به دنبال برد مدارس با قیمت مناسب +یک سال ضمانت + پنج سال خدمات پس از فروش و همچنین وزنی سبک و ضد بازتابش نور هستید بهترین گزینه وایت برد لمسی ساخت ایران با برند پارس می باشد که دارای تاییده ها و استاندارد های لازم می باشد.

این برد توانایی کار با دست ، قلم و اجسام دیگر را دارد . دارای وزنی سبک جهت نصب آسان بر روی انواع دیوار ها می باشد و صد ها ویژگی دیگر که متخصصان ما با توجه به نیاز های مدارس و مراکز آموزشی آن ها را طراحی کرده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *