05137055520

سوالات متداول

زمان مطالعه: 3 دقیقه
سوالات متداول

سوالات متداول

در این صفحه به سوالات متداول شما مشتریان خوب شرکت دانش آوران خراسان پاسخ می‌دهیم. پس اگر شما نیز سوالاتی دارید که فکر می‌کنید پاسخ داده نشده به این صفحه مراجعه کنید.

سوالات پرتکرار و متداول

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل نمایید.

با عضویت در دانش آوران می‌توانید:

  • سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید. 
  • به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید.
  • لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید.
  • نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید.
  • در جریان فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات قرار گیرید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

 بله شما برای کار کردن با برد هوشمند نیاز به یک دیتا پروژکتور و یک سیستم کامپیوتر دارید تا تصویر را از دیتا پروژکتور دریافت و درایور برد هوشمند بر روی سیستم عامل نصب گردد تا برد هوشمند فعال شود

 بعد از اینکه تمام اتصالات کامل شد و نرم افزار های لازم را نصب کردید هنگام کار با برد است. در برد های آی آر ( اینفرارد ) هنگامی که انگشت خود را بر روی برد میگذارید بلافاصله برد این حرکت شما را به کامپیوتر ارسال میکند و کامپیوتر هم لمس انگشت را به عنوان یک ” چپ کلیک ” تفسیر میکند. با حرکت انگشت بر روی تخته هوشمند لحظه به لحظه تغییرات از طریق کامپیوتر ثبت شده و به پروژکتور ارسال میشود تا تصویر برد هم تغییر کند.

 برد هوشمند توانایی های سودمند یک کامپیوتر را برای آموزش به کلاس در میاورد. هر برنامه ای که روی کامپیوتر قابلیت اجرا داشته باشد میتواند بر روی برد هوشمند به نمایش گذاشته شود و قابلیت لمسی و تعامل را در برنامه داشته باشد. مثلا در درس ریاضی میتوان با نرم افزار مخصوص گراف ها و نمودار ها را به راحتی روی برد رسم کرد یا در دروس دیگر مانند زیست میتواند یک میکروسکوپ را به کامپیوتر وصل کرد تا تصویر بزرگنمایی شده بر روی برد و برای همه قابل نمایش باشد.

 در مورد برد های هوشمند پارس محدودیتی برای استفاده از پروژکتور وجود ندارد، با این حال بعضی مدل های پروژکتور مخصوص مصارف آموزشی ساخته میشوند و برای محیط درسی مناسب تر هستند. برای مشورت در این زمینه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

 بعد از اینکه برد را سرجای خود نصب کردید و کابل ها را هم متصل کردید نیاز است تا برد کالیبره شود. برای اینکار روی آیکون درایور نصب شده که در سمت راست پایین صفحه مانیتور قرار دارد کلیک کنید و گزینه Calibrationرا انتخاب کنید. بعد از انتخاب چند نقطه به ترتیب بر روی صفحه برد نمایش داده میشود که باید آنها را به دقت انتخاب کنید، بعد از آن برد شما کالیبره است.

 خیر. اگر پروژکتور و برد هوشمند ثابت باشند و تصویر جا به جا نشود نیازی به دوباره کالیبره کردن نیست.

 اگر پروژکتور شما تصویر را دریافت نمی کرد این مراحل را امتحان کنید

 

کابل دستگاه پروژکتور به کامپیوتر متصل باشد

 

ورودی دستگاه با کابل شما یکی باشد ( به عنوان مثال : اگر کابل شما VGAهست ورودی هم بر روی آن تنظیم شده باشد)

 

اگر از سیستم عامل ویندوز نسخه ۷یا بالا تر استفاده می کنید با فشردن کلید های پنجره و حرف Pیک گزینه ای برای شما باز می شود که با انتخاب Duplicateمی توانید تصویر را هم بر روی مانیتور و هم بر روی پروژکتور داشته باشید