05137055520
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مانیتور لمسی 86 اینچ محصول شرکت دانش آوران

 

مانیتور لمسی 86 اینچ

مانیتور لمسی 86 اینچ مولتی تاچ یکی از 100 محصول شرکت دانش آوران می باشد که توسط دانش آوران ارائه و در خدمت هم میهنان عزیزمان قرار گرفته است .

این مانیتور در سایز های 86 اینچ و 70 اینچ موجود می باشد که با بهترین قیمت می توان به راحتی خریداری نمایید.

 

 

 

امکانات مانیتور لمسی 86 اینچ

با تعبیه شدن یک پنل زیبا و قابل دسترس در جلوی مانیتور لمسی  تمامی افراد می توانند به راحتی تنظیمات ساده و مورد نیاز خود را انجام دهند و نهایت استفاده را از محصول خود ببرند.

در شکل زیر ما یک تصویر از پنل تنظیمات دستی این مانیتور زیبا را برای شما به نمایش گذاشته ایم که با نگاهی سریع به گفته های ما اعتماد نمایید و با پنل کاربری مانیتور آشنا شوید.

ورودی ها و خروجی های مانیتور لمسی 86 اینچ دانش آوران

 

و اما بریم سراغ ورودی ها و خروجی های ای مانیتور زیبا در ادامه باید بگم که طراحان این مانیتور به فکر تمام افرادبوده و همه نوع خروجی و ورودی را برای استفاده همه جانبه از این مانیتور  قرار داده اند .

ورودی ها

ورودی های مانیتور لمسی شامل HDMI , VGA ,LAN ,USB2 ,USB3,Memory card  می باشد که به صورتی زیبا در پشت مانیتور لمسی برای مخفی ماندن کابل ها قرار گرفته است که در تصویر می توانید آن را مشاهده فرمایید .

خروجی ها

خروجی این مانیتور به صورت صوت و تصویر می باشد که در دو طرف مانیتور دو عدد بلندگو پد قدرت قرار گرفته است تا صوت در دو جهت پشتیبانی شود. همچنین تصویر به صورت کاملا شفاف و زیبا با داشتن یک صفحه نمایش 10 نقطه لمسی همزمان ارائه می شود.

 


و اما سخن آخر

اگر اطلاعات و عکس های موجود در این صفحه به اندازه ای واضح و کافی نبود که درکل کلی از مانیتور لمسی را به شما برساند لطفا مارا  با نظرات خود یاری نمایید و جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت ها و روش های ارسال با شماره های ما در برگه تماس با ما تماس حاصل فرمایید.