05137055520

میز نقشه‌کشی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

میز نقشه کشی و نور مهندسی

میز نقشه‌کشی شیدکو دارای قالب و سازه بسیار محکم در مقابل ضربه و جابه‌جایی می‌باشد که با استفاده از پروفیل ضخیم تقویت شده است. برای تنظیم ارتفاع میزهای نقشه کشی پیچ‌هایی در پایه قرار گرفته است که امکان قرار گرفتن میز در سطوح ناهموار را امکان پذیر می نماید. همچنین پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای (ضدخش) در تمام اسکلت فلزی اجرا شده است و میز نقشه‌کشی را به محصولی با استانداردهای کامل تبدیل نموده است.

ابعاد میزهای نقشه کشی و نور مهندسی

میزهای نقشه‌کشی و نور مهندسی به دلیل کاربرد در شرکت‌ها و کلاس‌های درس دانشگاه‌ها و دانشکده‌های متفاوت در اندازه‌های مختلف موجود می‌باشد که در زیر کلیه اندازه‌های این محصول تشریح شده است.

میز نقشه‌کشی مهندسی  » ۹۰ * ۶۰   » ۱۰۰ * ۷۰   » ۱۲۰ * ۸۰  » ۱۵۰ * ۱۰۰

میز نور مهندسی  » ۷۰ * ۵۰  » ۷۰ * ۱۰۰

مزایای استفاده از میزهای نقشه‌کشی شیدکو

میزهای مهندسی شیدکو را تهیه فرمایید تا علاوه بر قیمت مناسب این کالا، از کلیه ویژگی‌ها و امکانات این محصول بسیار مناسب بهرمند شوید.

جایزه محصول برتر نمایشگاه HOFEX 2013
دارای گارانتی سه ساله
قابلیت تنظیم آسان در سطح‌های ناهموار
تسلط بر کار به دلیل ارگونومی
اسکلت پایه بسیار مستحکم
رنگ الکترواستاتیک (ضدخش)
قالب‌های منحصر به فرد
تنظیم در زوایای مختلف
تنظیم ارتفاع
زیبا و کارآمد
صفحه ضدخش

خرید محصولات  از شرکت دانش آوران

برای خرید این محصولات می‌توانید در بخش تماس با ما  آدرس شرکت را مشاهده نمایید و به شرکت مراجعه کنید و یا با شماره ۰۵۱۳۲۲۴۳۷۰۵ تماس حاصل فرمایید و با همکاران بخش فروش برای خرید خود اقدام نمایید و همچنین این شرکت دانش آوران در زمینه‌های هوشمندسازی مکان‌های گپوناگون فعالیت دارد و شما می‌توانید با تماس تلفنی، از مشاوره رایگان در این زمینه بهره‌مند شوید. برای اطلاع از قیمت و محصولات دیگر شرکت دانش آوران می‌توانید به سایت تادکالا مراجعه نمایید.