05137055520

نمایشگر لمسی 65 اینچ

زمان مطالعه: 2 دقیقه
مانیتور لمسی 65

 

 

مانیتور لمسی 65 اینچ

  • دارای قابلیت تشخیص 20 نقطه همزمان
  • کیفیت تصویر تا رزولوشن 4K
  • قابلیت کار با انواع سیستم عامل
  • طراحی نرم افزارهای اختصاصی طبق سفارش مشتری
  • امکان اتصال به شبکه وایرلساطلاع رسانی محصولات و خدمات متمرکز
  • نمایش کاتالوگ الکترونیکی محصولات

مانیتور لمسی 65 اینچ

به اطلاع می‌رساند پیشفرض تمام نمایشگرهای لمسی دانش آوران بدون سیستم کامپیوتر می‌باشند. در صورت نیاز به سیستم کامپیوتر، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی، با شرکت تماس گرفته و نیاز خود را با همکاران ما مطرح بفرمایید. سایز نمایشگر لمسی 65 اینچی، سایز مورد استقبال اکثر گروه‌های کاری و آموزشی است. باتوجه به شیوع ویروس کرونا و الزام مدارس و دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی به آموزش از راه دور و همچنین با توجه به دغدغه سلامتی خانواده ها در خصوص فرزندان، مانیتور لمسی می‌تواند نقش کلیدی در این امر ایفا کند. 

قابلیت و امکانات

این نمایشگر در واقع امکان برگزاری یک کلاس کیفی همراه با تجربه لذت‌بخش را برای دانش آموزان و مدرسین فراهم می‌کند که امکانات آن در ادامه نام برده می‌شود. این نمایشگر امکان پخش انواع محتوای بصری از جمله عکس و فیلم و انواع فایل‌های متنی را دارد. همچنین این مانیتور قابلیت اتصال وب کم و سایر تجهیزات جانبی را دارد و امکان ذخیره سازی تدریس را به مدرس می‌دهد و می‌تواند فایل‌های آموزش تدریس خود را در اختیار تعداد زیادی دانشجو و دانش آموزش قرار دهد. همچنین نمایشگر 65 اینچ دارای آزمایشگاه‌های مجازی شیمی و فیزیک است و معلم می‌تواند بدون نگرانی از هزینه‌های مصرفی، آزمایش‌ها را به دفعات انجام دهد و امکان انجام آزمایش را به همه دانش آموزان بدهد.

نرم افزار این مانیتور از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. این مانیتور دارای امکانات و ابزارهای مختلف دیگری هم هست. این ابزار تدریس را برای مدرس راحت‌تر و برای دانش آموزان جذاب‌تر می‌کند. کاربرد اصلی دیگر نمایشگر لمسی علاوه بر موسسات آموزشی در ادارات و سازمان‌ها (اعم از دولتی و خصوصی) جهت برگزاری جلسات و کنفرانس‌ها بصورت آنلاین و ویدیوکنفرانس است که در دوران کرونا از اولویت بالایی برخوردار شده است. عمر مفید بیش از 65 هزار ساعت کار ،کیفیت تصویر 4K ،کامپیوتر کوچک، بر پشت مانیتور لمسی،که آن را تبدیل به All In One می کند،از قابلیتهای مطرح نمایشگر لمسی 65 اینچ دانش آوران است.

خدمات پس از فروش

اگر قصد هوشمند سازی مدارس را نیز دارید از این محصول می‌توانید استفاده کنید. اما پیشنهاد ما برای هوشمند سازی مدارس استفاده از برد هوشمند می‌باشد. اگر قصد خرید این محصول پر طرفدار را دارید می‌توانید به سایت تادکالا بخش مانیتورهای لمسی در سربرگ محصولات مولتی تاچ مراجعه نمایید. در این بخش انواع مانیتورهای لمسی در ابعاد مختلف قابل مشاهده و خرید هستند. با خرید این محصول 12 ماه ضمانت و 36 ماه خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید. پس فرصت را از دست ندهید و با خرید مانیتور لمسی مورد نظر خود تدریس و خود را ارتقا ببخشید.