05137055520

استند لمسی آذین

زمان مطالعه: 3 دقیقه استند لمسی چگونه اتلاف وقت را در مکان‌های عمومی کاهش دهیم؟ استند لمسی دستگاه الکترونیکی می‌باشد که به کمک آن قادر به انجام کارها در کمترین زمان ممکن هستیم. با اتصال استندهای لمسی به برق و استفاده از آن، تجربه خوبی برای شما به خاطر می‌ماند. در این پست، با انواع استندها آشنا می‌شویم و ...

استند لمسی آذین
3 دقیقه
0 دیدگاه
دانش آوران
زمان مطالعه: 3 دقیقه

استند لمسی

چگونه اتلاف وقت را در مکان‌های عمومی کاهش دهیم؟ استند لمسی دستگاه الکترونیکی می‌باشد که به کمک آن قادر به انجام کارها در کمترین زمان ممکن هستیم. با اتصال استندهای لمسی به برق و استفاده از آن، تجربه خوبی برای شما به خاطر می‌ماند. در این پست، با انواع استندها آشنا می‌شویم و یکی از استندهای لمسی مرغوب بازار را مورد بررسی قرار ‌می‌دهیم. لذا اگر قصد خرید استند لمسی را دارید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید. همچنین سایت‌های خوبی که می‌توانید در آن‌ جا از استندهای لمسی اطلاعات کاملی کسب کنید، خدمت شما معرفی می‌شود. پس تا انتها همراه ما باشید.

چرا استند لمسی؟

حضور تکنولوژی و استفاده از آن‌ همیشه لذت‌بخش است. استندهای لمسی یک تکنولوژی است که استفاده از آن رضایتمندی را به همراه دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که بهره‌گیری از استند لمسی با افزایش چشم‌گیر خشنودی مشتری تا 60 درصد همراه می‌باشد. استفاده از استندهای لمسی علاوه‎‌بر افزایش مشتری، باعث کاهش نیاز به اپراتورها می‌شود. به عنوان نمونه اگر یک کیوسکی که قادر به پذیرش سفارشات باشه را در یک رستوران قرار دهیم، صف‌های پذیرش سفارشات کاهش می‌یابد. و این منجر به کاهش اپراتورها می‌شود.

استندهای لمسی دارای انواع متفاوتی هستند که می‌توان آن‌ها را به دو طریق زیر دسته‌بندی نمود. دسته اول تقسیم‌بندی بر اساس نحوه قرارگیری صفحه نمایش می‌باشد که عبارت است از:

  1. عمودی
  2. افقی
  3. مورب

دسته‌بندی دیگر استندهای لمسی، بر اساس تکنولوژی بکار رفته در صفحه نمایش می‌باشد. صفحه‌های لمسی دارای انواع متفاوتی هستند که عبارت هستند از:

  1. نمایشگرهای لمسی مقاومتی
  2. نمایشگرهای لمسی خازنی
  3. نمایشگرهای لمسی IR

بررسی و نقد کلی انواع استندها و انواع نمایشگرهای لمسی در مقالات دیگری بررسی شده است. برای کسب اطلاعات کافی و لازم در این رابطه شما می‌توانید از پست زیر بازدید کنید.

شما می‌توانید با بازدید از سایت لینک شده، اطلاعات کاملی از انواع استند و کاربدهای آن‌ها، کسب خواهید کرد.

استند لمسی آذین

تکنولوژی در کشورهای پیشرفته، طراحی شده و به سراسر دنیا ارسال می‌شود. در این بین کشورهایی وجود دارند که تمایل دارند تکنولوژی طراحی شده در کشورهای پیشرفته را اختصاصی در کشور خود تولید کنند. کشور ما نیز از این کشورها مستثنا نبوده و در تلاش برای رسیدن به تکنولوژی موجود در کشورهای پیشرفته می‌باشد.

یکی از این تکنولوژی‌ها، استند لمسی است. در ایران شرکت‌های گوناگونی دست به طراحی و تولید این تکنولوژی زدند. یکی از شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت داشته و به موفقیت‌های گوناگون دست یافته، شرکت دانش‌آوران خراسان است. این شرکت با بکارگیری کادری مجرب و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، بهترین استندهای لمسی کشور را تولید می‌کند.

این شرکت انواع مختلفی از استندها را تولید می‌کند. یکی از این استندها، استند لمسی آذین می‌باشد. این استند مورب که با بدنه چوبی ساخته می‌شود، از صفحه نمایش IR بهره می‌برد. ساخت این استند با بدنه چوبی منجر به سبک بودن و کارایی بالا شده است. همچنین بهره‌گیری از نمایشگرهای IR ویژگی‌های گوناگونی به همراه دارد که عبارت هستند از:

  • ضدضربه بودن
  • قابلیت استفاده در مکان‌های عمومی به علت ضدضربه بودن
  • کیفیت 4K
  • امکان تشخیص چندگانه نقطه لمس به‌طور همزمان

این شرکت استند لمسی آذین را در ابعاد متفاوت تولید می‌کند. شرکت دانش‌آوران برای شما استند را شخصی‌سازی می‌کند و لوگوی شرکت شما، رستوران شما و… را روی آن هک می‌کند.

در این پست با علت کارایی استندها و استند لمسی آذین آشنا شدید. این استند توسط شرکت دانش‌آوران تولید و توزیع می‌شود که برای سراسر کشور ارسال رایگان دارد. همچنین شما می‌توانید بهترین استندهای لمسی را با بهترین قیمت‌ها در سایت تادکالا مشاهده نمایید. با بازدید از این سایت با انواع محصولات لمسی شرکت دانش‌‌آوران آشنا می‌شوید.

استند لمسی آذین و بقیه انواع استندها را با قیمت استثنایی از تادکالا بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *