05137055520
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استند و کیوسک لمسی

استند یا کیوسک لمسی یک وسیله هوشمند با کاربردهای گسترده است. این وسیله به کمک یک صفحه تاچ اسکرین بزرگ تصاویر و متون مورد نظر شما را به اشتراک می‌گذارد. استندهای لمسی دارای انواع گوناگونی هستند؛ لذا کاربرد این وسیله در تمامی مکان‌های عمومی می‌باشد. به عنوان مثال با ساتفاده از استند لمسی در رستوران خود می‌توانید سفارش غذا بگیرید. از دیگر کاربردهای این محصول می‌‎توان به فروشگاه‌ها، هتل‌ها، داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها و… اشاره نمود. به کمک این کالا خدمات هوشمند ارائه دهید و مشتریان خود را مجذوب خدمات خود کنید. زیرا تجربه استفاده از تکنولوژی همواره دلنشین بوده و مخاطب را به سوی خود جذب می‌نماید.

استند لمسی آیفون

استند لمسی آیفون یک محصول زیبا و پرکاربرد برای اصناف مختلف و همچنین ادارات است. شما با استفاده از این استند می‌توانید محصولات خود را ارائه بدهید. همچنین امکان نوبت‌دهی در ادارات و یا سفارش‌گیری غذا در رستوران‌ها با این استند قابل انجام است. این استند مجهز به مانیتور با کیفیت، دستگاه POS، اسکنر و بارکدخوان است و همه نیازهای شما را برطرف می‌کند.

طراحی چشم نواز

استند لمسی آیفون با طراحی چشم نواز و ظریف به مجموعه شما زیبایی دوچندان می‌بخشد. شما می‌توانید این استند را در ابعاد متنوع سفارش دهید.

یک تجربه جدید

کار با استند لمسی لذتبخش است و تجربه جدیدی را به مخاطب هدیه می‌کند. استفاده از این محصول در مجموعه شما می‌تواند باعث جذب مخاطب بیشتر و بالا رفتن بهره‌وری سازمان شود.

استند لمسی آیفون